bungalov

Od nás nečakajte katalógový bungalov

Ku každému projektu pristupujeme individuálne a každý náš projekt je jedinečný

Od chvíle, keď sa stanete našim klientom, vždy hájime Vaše záujmy. Môžete od nás očakávať individuálny prístup (zohľadňujúci umiestnenie stavby, vaše požiadavky aj vaše finančné možnosti), zaujímavé nápady, dostatok vedomostí a skúseností, stavebno-technické riešenie na úrovni súčasných poznatkov a požiadaviek, vysokú kvalitu práce.

V prípade novostavby ponúkame nadčasové architektonické riešenia, v prípade rekonštrukcie hľadáme ideálnu proporciu medzi požadovanou modernizáciou či adaptáciou a existujúcimi hodnotami.

„Nezáleží nám na tom, či ste malý súkromný investor, alebo veľká firma. Ak hľadáte seriózneho a korektného partnera, ktorý svojim kreatívnym a odborným prístupom dokáže zmeniť Váš investičný zámer na dobrý projekt, ktorý bude spĺňať Vaše individuálne potreby, nároky a kritériá, môžete byť našim klientom práve Vy. Veríme, že tajomstvo úspechu tkvie v kvalite vzájomnej komunikácie, úprimnosti a obojstrannej dôvere.“

Bungalov nie je vždy najlacnejšia možnosť

Ak chcete postaviť malý domček na rovinke, je pre vás bungalov ideálne riešenie

Ak však rátate s viacčlennou domácnosťou, odporúčame zvážiť aj iné alternatívy a hneď vám aj vysvetlíme prečo. 

  • Na to, aby ste na prízemie zmestili obývačku, kuchyňu, spálňu, dve detské izby, pracovňu, wc a kúpeľňu, potrebujete už celkom slušnú plochu pozemku. 
  • Dvojnásobne väčšia plocha ako poschodový rodinný dom = dvojnásobne také veľké základy, strecha, materiál.
  • Čím viac materiálu, tým viac práce, väčšia investícia. Skvelý benefit pre stavebnú firmu, od ktorej nakupujete. 
  • Je síce pravda, že v bungalove sa nemusíte obťažovať chodením po schodoch, ale je tento benefit pre vás až taký dôležitý?