montované domy

Montovaný drevodom

Máme skúsenosti s drevenými domami. Drevodom je čoraz obľúbenejší typ stavby, ktorý je nie len rýchlo realizovateľný, ale patrí medzi najekonomickejšie alternatívy.

Rýchla výstavba

Montované domy bývajú zhotovené  v dielni, zmontované sú až na vašom pozemku. Keďže stavba nie je narúšaná vplyvmi počasia, realizácia býva ukončená často už za tri mesiace od schválenia stavebného povolenia.

Moderná architektúra

Drevodom v našom ponímaní nie je zrub alebo chata, ale moderná stavba spĺňajúca všetky platné normy.

Ekologický princíp

Moderný montovaný dom je zhotovený z prírodných materiálov a vďaka tomu je priateľský k životnému prostrediu aj k vášmu zdraviu.

Slamený dom

Domy zo slamených panelov sú aj na Slovensku čoraz obľúbenejšie vďaka svojim mimoriadnym kvalitatívnym vlastnostiam a progresívnemu charakteru.

Mimoriadne kvalitatívne vlastnosti

Slamené panely s prehľadom spĺňajú všetky protipožiarne normy. Zároveň sú vďaka svojej hustote mimoriadne odolné proti škodcom.

Tepelno-izolačná funkcia

Slamené panely, ktoré sa používajú na výstavbu slamených domov, majú vynikajúce tepelno-izolačné vlastnosti. Vďaka tomu nemusíte platiť za drahé izolácie navyše, ako v prípade murovaného domu.

Zdravé bývanie

Slama je prírodný materiál, ktorý spĺňa ekologické, ekonomické aj spoločenské kritériá. Je zdravá pre životné prostredie, aj pre človeka.